OMD Lietuva

Rinkodaros efektyvumas ir rezultatai

Mūsų misija yra padėti įmonėms siekti kuo produktyvesnės ir efektyvesnės rinkodaros. Tam naudojame geriausius pasaulyje rinkodaros procesus bei priemones ir pritaikome juos mūsų rinkai.
Kodėl OMD Lietuva?
OMD Lietuva tikime įvairialype patirtimi. Mes žinome, kaip gauti daugiau vartotojų dėmęsio, kai Jie turi daugiau pasirinkimo galimybių ir skiria mažiau dėmesio nei bet kada anksčiau. Raktas į sėkmę yra empatija. Gebėjimas pamatyti pasaulį vartotojo akimis. Gebėjimas nustatyti mūsų klientų poreikius. Gebėjimas suprasti mūsų specialistų stipriąsias puses ir siekius. Rezultatai pasiekiami ne tik naudojant geriausius įrankius, naujas technologijas ar efektyvius procesus, bet ir remiantis sukaupta patirtimi. Štai kodėl OMD Lietuva mes džiaugiamės įvairove ir skatiname mokymąsi.
"OMD has become to us valued partner in Baltics who has been able to go way beyond formulating media strategy.
Their high caliber talents have enabled us to involve them to internal category and concept development work-streams where they have delivered great wisdom, data and perspectives which have benefited greatly in our successful end results.
Great folks to be teamed up with!"
Hans Agu
Head Of Marketing, Retail Baltic´s (Coffee and Foods) at Paulig Group
Mūsų komanda

Susipažinkite su OMD Lietuva komanda

Apie mus
OMD skatiname kūrybiškumą, naujoves, strateginį mąstymą ir empatiją visame, ką darome. Nepaisant mūsų užimtumo, visada randame akimirką atsisėsti, pasikalbėti apie naujas idėjas ar apsvarstyti mūsų darbo tobulinimo būdus.
Ingrida Narauskaitė

CEO

See more
Susisiekite su mumis

Norite sužinoti daugiau?

Jei svarstote partnerystę su mumis, prisijungimą prie mūsų komandos ar norėtumėte bendradarbiauti ir dalytis idėjomis, susisiekite žemiau nurodytais OMD Lietuva kontaktais.
Lithuania
00:33
OMD Lietuva
Šeimyniškių g. 3
Vilnius LT-09312
Telefono nr.

Stay in the know

Sign up
Successfully subscribed! Thank you!

By continuing to use the site you agree to our cookie policy