#1 Media Global Agency 2021

Geresni sprendimai, greičiau

OMD – didžiausias tarptautinis media agentūrų tinklas, priklausantis Omnicom Media Group, pripažintas Media Agency of the Year 2020 ir Media Global Agency 2021 pasauliniu mastu. Daugiau nei 100 valstybių dirba virš 12 tūkstančių profesionalų.

OMD Lietuvoje teikia media komunikacijos strategijos ir planavimo paslaugas jau 23 metus.

 

Kaip mes dirbame

"Žiniasklaidos planavimas ir pirkimas, duomenų monitoringas, auditas ir analizė, tyrimai, Lietuvos ir pasaulio rinkos apžvalgos, skaitmeninės komunikacijos strategija ir vykdymas, turinio rinkodara ir socialinė media, inovatyvūs sprendimai - tai, kuo mes gyvename kiekvieną dieną!
"
"OMD Lietuva tikime įvairialype patirtimi. Mes žinome, kaip gauti daugiau vartotojų dėmesio, kai Jie turi daugiau pasirinkimo galimybių ir skiria mažiau dėmesio nei bet kada anksčiau."
"Raktas į sėkmę yra empatija. Gebėjimas pamatyti pasaulį vartotojo akimis. Gebėjimas nustatyti mūsų klientų poreikius. Gebėjimas suprasti mūsų specialistų stipriąsias puses ir siekius."
"Rezultatai pasiekiami ne tik naudojant geriausius įrankius, naujas technologijas ar efektyvius procesus, bet ir remiantis sukaupta patirtimi."
Komandinis darbas

Mūsų misija ir tikslai

Padėti partneriams augti greičiau, naudojant efektyviausius rinkodaros procesus, priemones ir tyrimus

Priimti geresnius sprendimus, greičiau!

Susisiekite su mumis

Siekime pergalių drauge!

Jei svarstote partnerystę su mumis, prisijungimą prie mūsų komandos ar norėtumėte bendradarbiauti ir dalytis idėjomis, susisiekite žemiau nurodytais OMD Lietuva kontaktais.

Lithuania
00:55
OMD Lietuva
Šeimyniškių g. 3
Vilnius LT-09312

+370 5 263 8670
[email protected]
Generalinė direktorė Rasa Bukšaitienė
Klientų aptarnavimo vadovė Rasa Bukšaitienė

Stay in the know

Sign up
Successfully subscribed! Thank you!

Stay in the know

Sign up
Successfully subscribed! Thank you!